Highland logo

Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit.

m

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/handlt/domains/highland.lt/public_html/wp-content/plugins/hereford-instagram-feed/lib/hereford-instagram-api.php on line 242


„Highland Resort“ yra įsikūręs Paluknės kaime, Širvintų rajone. Vieta poilsiui buvo pasirinkta itin sėkmingai – vos 55 km nuo sostinės – Vilniaus, kur poilsį supa dideli kaimai ir vaizdingas kraštovaizdis. Šalia „Highland Resort“ yra Kamaraučiznos ir Verblių miškai, gilus, skaidrus Zdoniškės ežeras. Visa tai daro šią vietą patrauklią, bei patogią aplankyti.

Highland resort sudaro tris namai – du svečių namai su terasa, tai pat pirties namas su sale, terasa ir kambariais.

Svečių namuose pirmajame aukšte yra erdvi terasa, virtuvė su inventoriumi, valgomasis, poilsio zona, WC dušo kabina. Antrajame aukšte įrengti erdvūs, jaukūs miegamieji kambariai. Šalia pirties yra didelis tvenkinys. Pirmajame aukšte – pirtis su salė, WC, dušo kabina. Antrame aukšte du erdvūs kambariai, stoglangiai suteikia kambariui ypatingo jaukumo. Tuo labiau, šalia tvekinio yra didelis Zdoniškės ežeras. Yra galimybė pažvejoti, tai pat galite išrūkyti savo pagautą žuvį. Yra galimybė įsigyti veislinių karvių mėsos gamynių.

Siūlome aktyvų ir ramų poilsį. Puikios sąlygos ilsėtis šeimoms, poroms ir didelei kompanijai. Jei mėgstate vandens sportą ir ruošiatės plaukti vandens dviračių, užsukite pas mus!!!

Galėsite pernakvoti, pailsėti prie židinio, sušilti ir atsipalaiduoti pirtyje, išsikepti kepsnį lauko pavėsinėje, esančiame grilyje.

Sodyboje yra 40  miegamųjų vietų. Prie pavėsinės rasite – malkas, iešmus, groteles.